M-tec Slovensko s.r.o.

Montážnik, montér

Náplň práce
Hľadáme šikovných, manuálne zručných luďí, ktorých pracovnou náplňou by bolo:(montáž, čítanie výkresov, rezanie, vŕtanie, sústruženie, zváranie atď.) Ideálne so skúsenosťou s vyšie spomenutým, resp. v strojárstve, no nie je to nutnosťou, pokiaľ ste šikovný a osvedčíte sa.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
4-5 €/h
Ponúkame mzdu 4-5e/h v čistom, pri spokojnosti zabezpečíme aj ubytovanie(podnájom pre kolegov), možnosť robiť viac hodín mesačne. Ponuka platí aj pre tím, kolegov, nie len jednotlivcov. V každej veci sme otvorení diskusii. Neváhajte nás kontaktovať, radi odpovieme na Vaše otázky.
Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Uchádzačom ponúkame prácu na TPP v oblasti strojárstva, na pozícii montáźnik v našej dielni v Novom Meste nad Váhom. Naša spoločnosť M-tec Slovensko s.r.o. sa zaoberá konštrukčnou činnosťou a zákazkovou výrobou, najmä dopravníkových systémov, strojov a zariadení, výrobných liniek, konštrukcií a profilových systémov. Takisto ponúkame dlhodobú BRIGÁDU na zákazke v Bratislave, na cca 3 mesiace (jan-mar).
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Slovenská republika
Telefón: 0948611068
Aktualizované 8.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér