Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Stavebný inžinier, Prípravár stavieb TZB

Náplň práce
• Zabezpečuje prípravu stavieb so zameraním na odbornosť TZB
• Spracováva technické riešenia projektovej dokumentácie
• Zabezpečuje spracovanie harmonogramov výstavby a technologické postupy
• Zabezpečuje spracovanie podkladov pre vytvorenie dodávateľského systému stavby
• Spracováva technické podklady pre uzatváranie zmluvných vzťahov, participuje na výbere rozhodujúcich subdodávateľov, vykonáva hodnotenie cenových ponúk
• Zabezpečuje realizáciu dodávateľských systémov
• Zabezpečuje materiálové vybavenie na jednotlivé stavby v spolupráci so stavbyvedúcim
• Jednotlivé zákazky realizuje v súlade s uzatvorenými projektovými listami, zmluvami o dielo, podľa dohodnutých termínov, harmonogramov, vecného rozsahu, kvality a ceny
• Zúčastňuje sa pravidelných kontrolných dní, spracováva zápisy
• Zodpovedá za spracovanie podkladov pre zabezpečenie technických prehliadok, preberacích konaní a kolaudácií

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1200 - 1600,- btto Eur
Iné výhody
Stravovacia karta
Odborné, osobnostné a jazykové vzdelávanie
Firemné eventy a teambuildingy
Možnosť kariérneho rozvoja a internej rotácie
Parkovanie vo firemnej garáži
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Stredoškolské, príp. Vysokoškolské vzdelanie – stavebný odbor TZB
Prax 1 rok, môže byť aj absolvent VŠ

Osobnostné predpoklady a zručnosti :
technické a analytické myslenie
precíznosť, zmysel pre detail
flexibilita, samostatnosť

Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičský preukaz sk. B
Skúsenosti v oblasti Prípravy stavieb v oblasti TZB veľkou výhodou
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 23.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Stavebný inžinier