K2Bpersonal
K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Zámočník, Montážnik, montér, Zámočník-hydraulika/pneumatika Nemecko-Salz

Náplň práce
Hľadáme pracovníkov na montáž a kompletizáciu hydraulických a pneumatických zariadení.

- Montáž a kompletizácia hydrauliky a pneumatiky, výroba sériových alebo zákazkových hydraulických agregátov
- Testovanie zariadení
- Práca podľa plánu alebo predlohy
- Pracuje sa v dielni v meste Salz-Nemecko (psč 97616)
- Možnosť pracovať aj nadčas
- Nástup do práce 2.1.2018 alebo 8.1.2018

PONÚKAME VÁM:
- Prácu na hlavný pracovný pomer v Nemecku
- Nemecká pracovná zmluva
- Hodinovú mzdu 10,65,-€/hod. brutto
- Príplatky ku každej odpracovanej hodine 7,-€/hod. netto
- Pracovné oblečenie

OD VÁS POŽADUJEME:
- Prax s montážou hydraulických a pneumatických zariadení
- Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni A2/B1 (schopnosť dohovoriť sa na dielni)
- Čítanie výkresovej dokumentácie
- Schopnosť pracovať aj podľa predlohy
- Samostatnosť
- Logické myslenie
- Spoľahlivosť

Zaujala Vás naša ponuka práce? Neváhajte a pošlite svoj životopis na e-mail: job@k2bpersonal.cz
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
10,65,-€/hod. brutto, príplatky 7,-€/hod. netto
Miesto práce
Bratislavský kraj
Trenčiansky kraj
Žilinský kraj
Prešovský kraj
Nemecko
Nemecko-Salz
Termín nástupu
2.1.2018 alebo 8.1.2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Kontakt
K2Bpersonal
Wieterstraße 17
37154 Northeim
Nemecko
Telefón: 0949823993
Fax: 000
Aktualizované 19.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér