AQUA.VIA s.r.o.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou, predajom a servisom zariadení na úpravu vody

Servisný technik

Náplň práce
Inštalácia a servis zariadení na úpravu vody, výmena filtračných vložiek a náplní u zákazníkov spoločnosti
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Práca možná aj na dohodu alebo vedľajší pracovný pomer
Miesto práce
Slovenská republika
V okruhu 100 km od NR
Termín nástupu
1.1.2018
Informácie pre uchádzača
K výkonu práce má servisný technik od spoločnosti k dispozícii auto a potrebnú výbavu na výkon práce
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Skúsenosti v obore vodoinštalatér / elektrotechnik sú vítané
Rybárska 37
94901 Nitra
SK
Kontaktná osoba: Vlastislav Pokorný
Telefón: 0908789789
Aktualizované 7.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Servisný technik