Agentúra Prostaff
Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, Egypte, na Malte, Cypre a v iných destináciách.

Hotelový personál Cyprus 2018

Náplň práce
prestieranie stolov,
servis jedál a nápojov,
práca v reštaurácii i v bare,
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700
Miesto práce
Zahraničie
Cyprus
Informácie pre uchádzača
Chceš skúsiť niečo nové?
Chceš mať každý deň slnečný?
Chceš spoznať novu kultúru a stretnúť nových ľudí?
PONÚKAME TI JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ!

Pre nášho zahraničného partnera z Cypru hľadáme hotelový personál na rôzne pozície.

Obsadzované pozície: hotelový personál (čašník/-čka v reštaurácii, čašník/-čka v bare, recepčná.
Čistý mesačný príjem: 700€ EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma

Počet obsadzovaných pozícii: 10 voľných pozícii

Jazykové požiadavky: konverzačná znalosť anglického prípadne nemeckého jazyka (závisí od pozície).

Miesto práce: Cyprus

Nástupy do zamestnania:jar/leto 2018 na minimálne na 6 mesiacov
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• dobrá znalosť anglického jazyka
• predchádzajúce skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii výhodou
• podpísanie pracovnej zmluvy na 5 - 12 mesiacov
Telefón: 0905524996
Aktualizované 7.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Gastronómia a pohostinstvo