Agentúra Prostaff
Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, Egypte, na Malte, Cypre a v iných destináciách.

Animátori Španielsko

Náplň práce
Úlohou animátora je::
- zapája sa do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.
- organizuje športové turnaje a aktivity v priebehu dňa (aerobik, gymnastika, volejbal, stolný tenis, biliard) a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.
-organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
820
Iné výhody
Ponúkame ti:
• čistý mesačný príjem 870 – 1130 EUR netto mesačne (870 EUR netto - animátor bez skúseností, 870 – 920 EUR netto - skúsený animátor, 920-1130 EUR netto - šéf animátor)
• stravu a nápoje v hoteli zdarma (plná penzia)
• ubytovanie v hoteli, prípadne v apartmánoch v blízkosti hotela zdarma
• sociálne a zdravotné poistenie
• práca v medzinárodnom tíme v peknom prostredí pri mori
• nové kontakty
• zlepšenie jazykových znalostí
Miesto práce
Zahraničie
Španielsko
Termín nástupu
jar/leto 2018
Informácie pre uchádzača
Splň si svoj sen a staň sa animátorom v Španielsku.

SI PRIPRAVENÝ NA SLNKO, ZÁBAVU, PLÁŽE, NOVÝCH ĽUDÍ A KOPEC ZÁŽITKOV?
Dovoľujeme si ťa informovať o blížiacich sa kastingoch na pozíciu animátor.
Obsadzované pozície: športový animátor, detský animátor, animátor all-rounder, animátor – tanečník, šéf animátor

Destinácie:
Kanárske ostrovy – Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Fuerteventura, La Palma
Jazykové požiadavky:
dobrá znalosť dvoch cudzích jazykov (anglicky, nemecky, francúzsky, rusky alebo španielsky).
Nástupy do zamestnania: SEPTEMBER, OKTOBER, NOVEMBER na 4 - 12 mesiacov.
Ak ťa naša ponuka zaujala PRIHLÁS SA NA KASTING, naváhaj a kontaktuj nas emailom, možno hľadáme práve teba.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Niečo o tebe:
• máš viac ako 18 rokov
• máš rád/a deti, teenagerov a dospelých
• si tímový hráč
• hovoríš aspoň jedným cudzím jazykom (ideálne dvoma)
• máš rád nové skúsenosti
• si pripravený učiť sa a baviť
• máš čas vycestovať na 3 - 12 mesiacov
TAK VITAJ VO SVETE ANIMÁCIÍ!
Telefón: 0905524996
Aktualizované 8.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Cestovný ruch a ubytovanie