Agentúra Prostaff
Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, Egypte, na Malte, Cypre a v iných destináciách.

Animátori Španielsko 2018

Náplň práce
Úlohou animátora je::
- zapája sa do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.
- organizuje športové turnaje a aktivity v priebehu dňa (aerobik, gymnastika, volejbal, stolný tenis, biliard) a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.
-organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
830
Iné výhody
Ponúkame ti:
• čistý mesačný príjem 830 – 1300 EUR netto mesačne (830 EUR netto - animátor bez skúseností, 850 – 920 EUR netto - skúsený animátor, 1000 – 1300 EUR netto - šéf animátor)
• stravu a nápoje v hoteli zdarma (plná penzia)
• ubytovanie v hoteli, prípadne v apartmánoch v blízkosti hotela zdarma
• destinácie: východné a južné pobrežie Španielska, ostrovy Malorka, Menorka, Ibiza, Formentera, Gran Canaria, Lanzarote, Tenerife, Fuerteventura, La Palma
• sociálne a zdravotné poistenie
• práca v medzinárodnom tíme v peknom prostredí pri mori
• nové kontakty
• zlepšenie jazykových znalostí
Miesto práce
Zahraničie
Španielsko
Termín nástupu
jar/leto 2018
Informácie pre uchádzača
SI PRIPRAVENÝ NA SLNKO, ZÁBAVU, PLÁŽE, NOVÝCH ĽUDÍ A KOPEC ZÁŽITKOV?
Chceš cestovať bez rizika?
Staň sa nezávislým a získaj skúsenosti mimo domova so zamestnaním, ku ktorému patrí ubytovanie, strava, plat, poistenie a garancia práce.

Chceš sa naučiť jazyky v medzinárodnom tíme? Môžeš žiť a pracovať s mladými ľuďmi z celej Európy.

Chceš premeniť zábavu na svoju prácu? Rob to, čo ťa baví. Športuj, tancuj a stretávaj nových ľudí všade, kde ťa napadne.

Zisti, že nemáš žiadne hranice. Nikto učený z neba nespadol. Získaš dôveru v seba, naučíš sa pracovať v tíme a rozhodovať sa. Uvidíš, že dokážeš robiť veci, o ktorých by si predtým pochyboval.
Ľudia na prázdninách sú vždy na správnej vlne, čo znamená neustálu zábavu.
TY budeš ten, kto im pomôže prežiť nezabudnuteľné prázdniny!

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Niečo o tebe:
• máš viac ako 18 rokov
• máš rád/a deti, teenagerov a dospelých
• si tímový hráč
• hovoríš aspoň jedným cudzím jazykom (ideálne dvoma)
• máš rád nové skúsenosti
• si pripravený učiť sa a baviť
• máš čas vycestovať na 3 - 12 mesiacov
TAK VITAJ VO SVETE ANIMÁCIÍ!
Telefón: 0905524996
Aktualizované 7.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Cestovný ruch a ubytovanie