VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Opatrovateľka / opatrovateľ

Náplň práce
Hľadáme opatrovateľky na prácu v zariadení pre seniorov v okrese Topoľčany.
Plat 500 eur/mes. + ubytovanie zabezpečené zdarma. Pracovná náplň: zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre klientov zariadenia. Požadujeme opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín. Miesto je vhodné aj pre absolventov. Tel.č.:0950 755 957 V prípade záujmu pošlite CV na E-mail: maria.vladex@gmail.com
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
500 eur netto
Iné výhody
Ubytovanie zdarma.
Miesto práce
Topoľčany
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Maria
Telefón: +421950755957
Fax: +421950755957
Aktualizované 12.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Zdravotníctvo, sociálna starostlivosť