M.C.R. Logistik, s.r.o.

Všeobecný administratívny pracovník

Náplň práce
Administratívny pracovník (znalosť Word, Excel)
- účtovníctvo (MRP Program), mzdy a personalistika, vodičský preukaz (sk. B)
- prax 2 roky
- záujemcovia posielajte CV na email: milan.mihalik@truck-trailer.sk
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Veľký Krtíš
Veľký Krtíš, Škultétyho 2620
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá.
A.H. Škultétyho 2620
99001 Veľký Krtíš
Aktualizované 7.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník