Imrich Stevlik - GARDEN SHOP

Čašník/čka

Náplň práce
V prípade záujmu kontaktujte zamestnávateľa telefonicky a dohodnite si termín stretnutia.
Vhodní sú uchádzači z Marcelovej a blízkeho okolia kvôli dochádzaniu do práce.
Miesto je vytvorené cez §54 NP Šanca pre mladých - vhodné pre uchádzačov do veku 29 rokov, s dobou evidencie nad 12 mesiacov alebo
cez §51a NP Úspešne na trhu práce - vhodné pre uchádzačov do veku 25 rokov resp. 29 rokov, s dobou evidencie 3 resp. 6 mesiacov a nesmel mať PZ 6 po sebe nasled. mesiacov.
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Komárno
Marcelová, Nám.Slobody 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: slovenský - pokročilá: B1 a B2, maďarský - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Prax je vítaná. Vodičšké oprávnenie sk. B je výhodou.
Radvaňská cesta 1209/27
94632 Marcelová
Kontaktná osoba: Imrich Stevlik
Telefón: 0905989000
Aktualizované 6.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka