Okresný súd Bratislava IV
Okresný súd.

Hlavný referent - asistent

Náplň práce
Zapisovanie na pojednávaniach. Vybavovanie odbornej agendy na úseku výkonu súdnictva tvoriacej podklad pre rozhodovaciu činnosť súdu v zmysle príslušných ustanovení Vyhlášky Ministerstva spravodlivosti SR č. 543/2005 o Spravovacom a kancelárskom poriadku pre okresné súdy, krajské súdy, Špeciálny súd a vojenské súdy v znení neskorších predpisov, Inštrukcie Ministerstva spravodlivosti SR č. 24/2011 o zverejňovaní a anonymizácii súdnych rozhodnutí a podľa rozvrhu práce.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 474 do 475 € za mesiac
možnosť osobného ohodnotenia, týždeň naviac dovolenky nad rámec zákonníka práce, gastrolístky, odmeny, príspevok zo sociálneho fondu
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Dúbravka, Saratovská 1/A
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný písomný prejav.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť).
Saratovská 1/A
Bratislava-Dúbravka
Kontaktná osoba: Viera Fureková
Telefón: +421288814150
Aktualizované 6.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Referent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent