AUTOTECHNA BARÁNEK, s.r.o.
AUTOTECHNA BARÁNEK, s.r.o. sa zaoberá maloobchodným a veľkoobchodným predajom autodielov, náhradných dielov na motocykle, oblečenia, náradia, predajom výstroje a vybavenia automobilových pretekárov.

Automechanik

Náplň práce
- servis a oprava motorových vozidiel
- diagnostika porúch
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov
- spolupráca s prijímacím technikom a mechanikmi
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Ponúkame:
- prácu v prosperujúcej spoločnosti v oblasti AUTOMOTIVE
- pravidelné vzdelávanie
- zaujímavé finančné ohodnotenie závislé od výsledkov
- firemné benefity
Miesto práce
okres Zvolen
Zvolen, Pod Strážou 3
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: - prax v autoservise výhodou, - vysoký stupeň flexibility, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, - záujem o ďalší odborný rast a vzdelávanie v odbore, - aktívny prístup k práci a plneniu úloh, - kladný vzťah k motorizmu, - bezúhonnosť, , Žiadosť o zamestnanie spolu s profesijným životopisom zašlite na e-mailovú adresu zamestnanie@autotechna.sk, , KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť).
Pod Strážou 3
Zvolen
Kontaktná osoba: Ing. Eva Halušková
Telefón: +421455550712
Aktualizované 6.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Automechanik