Jozue Reality s.r.o.

Realitný maklér

Náplň práce
Rozširujeme tím. Sú vítaní skúsení realitní makléri ale aj nováčikovia, ktorí majú obchodného ducha, dobré komunikačné schopnosti, komunikácia s cudzími ľuďmi im neprekáža a chcú si vyskúšať prácu na realitnom trhu.
Výkon práce na živnosť na úplný alebo polovičný úväzok.

Pracovná náplň:
Sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností
Vykonávanie pravidelných obhliadok nehnuteľností a vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi zákazníkmi.
Monitorovanie a vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek zákazníka.
Zadávanie ponúk predaja, kúpy a prenájmu realít v masmediálnom prostredí.
Vytváranie databázy klientov a nehnuteľností.
Kompletná administratívna agenda spojená s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľností.
Pravidelné reportovanie a vedenie štatistík o stave realitného trh
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700-2000 € provízny systém
Miesto práce
Košice
Košický kraj
Termín nástupu
január 2018
Informácie pre uchádzača
Všeobecné spôsobilosti:
samostatnosť
komunikatívnosť
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
flexibilita
improvizačné spôsobilosti
sebaovládanie
precíznosť

Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Počítače:
Microsoft Word - elementárna
Microsoft Excel - elementárna