Spišské divadlo

Vedúci technického úseku

Náplň práce
Riadenie činnosti technického úseku, zabezpečenie verejného obstarávania služieb, tovarov pri výrobe scénickej a kostýmovej výprave inscenácií,riadenie dopravy a správy objektu, riadenie oddelení javiskovej techniky, zodpovedá za technický stav objektu, autoparku a čerpanie PHM, v spolupráci s technikom OBP a PO zabezpečovanie bezpečnosti práce a protipožiarnej ochrany.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technických zariadeniach podľa §21 vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z.
Záujemcovia si telefonicky dohodnú osobný pohovor.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves, Radničné nám. 4
Termín nástupu
15. 12. 2017
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Radničné námestie 4
05280 Spišská Nová Ves
Kontaktná osoba: Oľga Gadušová
Telefón: +421534173270
Aktualizované 6.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár