redOSTA-MEDIA, s. r. o.

Čašník, servírka

Náplň práce
obsluha zákazníkov, práca s registračnou pokladňou, vhodné aj pre abs., nutný zdravot. preukaz - možno vybaviť aj po nástupe, tzv. dlhý a krátky týždeň, stret. dohodnúť telef. na č.t. 0917 214608 príp. mailom redosta@gmail.sk - p. Michaela Ryčeíková - prevádzkár
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 08:00 do 22:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 700 do 750 € mesačne
Iné výhody
ubytovanie
Miesto práce
okres Bytča
Kotešová, Oblazov 30
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
1.Mája 974/2
01701 Považská Bystrica
Kontaktná osoba: služobný mail kontaktnej osoby
Telefón: 0917 214608
Aktualizované 6.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka