redOSTA-MEDIA, s. r. o.

Pomocná sila v kuchyni

Náplň práce
Pomocná sila v kuchyni - umývanie riadu, príprava šalátov, .., vhodné aj pre abs., stret. dohodnúť telef. 0917 214608, príp. mailom redosta@gmail.com - p. Michaela Ryčeková
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 08:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 700 do 750 € mesačne
Iné výhody
ubytovanie
Miesto práce
okres Bytča
Kotešová, Oblazov 30
Termín nástupu
19. 9. 2019
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
1.Mája 974/2
01701 Považská Bystrica
Kontaktná osoba: služobný mail kontaktnej osoby
Telefón: 0917 214608
Aktualizované 6.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce