J&D OFFICE s.r.o.
Spoločnosť J&D OFFICE s.r.o. sa zaoberá komplexným spracovaním žiadostí o príspevok, vedením účtovníctva a plní funkciu personálnej agentúry.

Pracovník v sklade

Náplň práce
- Práca v sklade,
- príjem a výdaj tovaru, kontrola prijatého tovaru,
- balenie skladových zásob a ich príprava na expedíciu,
- pomoc zákazníkovi pri nakladaní zakúpeného tovaru do vozidla určeného
na prepravu,
- fyzické odovzdávanie tovaru prepravcovi, ktorý zabezpečí prepravu
tovaru konečnému spotrebiteľovi,
- príprava potrebného materiálu a pracovného náradia pred montážou,
premiestnenie do vozidla, odvoz na určené miesto a následné vyloženie.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Práca v stabilnej firme.
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Údenárska 5
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Ochota pracovať a vzdelávať sa.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Demjata 307
Demjata
Kontaktná osoba: PhDr. Zuzana Džogan Drotárová
Telefón: +421907538421
Aktualizované 6.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník