Súkromná materská škola
SMŠ začala písať svoju históriu 01. 09. 1994 a bola zriadená na základe rozhodnutia MŠ SR o zaradení našej MŠ do siete súkromných škôl a na základe Zriaďovacej listiny ako 9. súkromná MŠ na Slovensku.
SMŠ navštevuje 34 detí vo veku 2,5-6 rokov, ktoré sú rozdelené do 2 tried.
Poskytujeme predprimárne vzdelávanie, výučbu anglického jazyka, krúžkovú činnosť, rôzne aktivity ako sú napr. divadlá, exkurzie, výlety, plavecký výcvik, školu v prírode...

Učiteľ

Náplň práce
Výchovno vzdelávacia činnosť s deťmi predškolského veku v materskej škole
Práca na 2 zmeny, priama práca s deťmi - 6 hod. denne
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Ponúkané výhody:
- možnosť získať pracovnú zmluvu na dobu neurčitú na základe spokojnosti zamestnávateľa,
- dobrý sociálny program,
- malý kolektív,
- vyšší plat ako v štátnej MŠ,
- práca s nižším počtom detí v triede.
- dovolenka - 40 dní za kalendárny rok
Miesto práce
Senec
Súkromná materská škola Detský sen, fándlyho 21, Senec
Termín nástupu
8.1.2018
Informácie pre uchádzača
Prijmeme do MŠ kvalifikovanú učiteľku s ukončeným pedagogickým vzdelaním (vzdelanie - predškolská pedagogika, učiteľstvo v materskej škole) s nástupom od 8.1. 2018. Ponúkame prácu v malom kolektíve s malým počtom detí pre pani učiteľku, ktorá má pozitívny vzťah k deťom a práca s deťmi ju baví a napĺňa.Znalosť anglického jazyka je vítaná.
Svoje žiadosti a životopisy zasielajte na e-mail: info@detsky-sen.sk.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Prax v MŠ, prípadne znalosť AJ je vítaná.
Fándlyho 21
90301 Senec
SK
Kontaktná osoba: Iveta Alfonzová
Telefón: 0903693894
Fax: 0903693894
Aktualizované 5.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Učiteľ