BEVA ISTOTA s.r.o.
poskytovanie zdravotníckych a sociálnych služieb

Sociálny pracovník

Náplň práce
Práca v sociálnom zariadení, vedenie agendy, administratívna činnosť, vyhotovenie zúčtovania pre mesto, ministerstvo a VÚC (štvrťročne, ročne a polročne), spracovanie dochádzky zamestnancov a klientov, ktorým je poskytnutá sociálna služba, spracovanie rôznych výkazov pre rôzne inštitúcie (štvrťročne), práca s faktúrami, úhrada faktúr, osobný asistent, vybavovanie potrebných dokladov a povolení, komunikácia s úradmi a inštitúciami, práca s klientmi v sociálnom zariadení (ZOS, útulok, NPC, nocľaháreň, denný stacionár).
Manažér spoločnosti.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Pribinova 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Ďalšie požiadavky: Dôležité je vzdelanie v danom odbore sociálna práca!.
SNP 19
Levice
Kontaktná osoba: Dr. Martin Varga
Telefón: +421948483573
Aktualizované 5.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Sociálny pracovník