Regionálna veterinárna a potravinová správa Nové Zámky

Veterinárny inšpektor

Náplň práce
Inšpektor na Oddelení potravinového dozoru a hygieny potravín živočíšneho pôvodu. Pravidelné miesto výkonu práce: bitúnok Chovmat F.U. s.r.o. Rastislavice
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nové Zámky
Rastislavice, Rastislavice 372
Termín nástupu
1. 1. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Svedomitosť, spoľahlivosť, samostatnosť, adaptabilita a flexibilita.
Komjatická 65
Nové Zámky
Kontaktná osoba: MVDr. Katarína Tóthová
Telefón: +421917249166
Fax: +421356428310
Aktualizované 5.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lekár