Valaška s.r.o.
Rodinný penzión s kapacitou 60 osôb.

Čašník / servírka

Náplň práce
Obsluha hostí penziónu v reštaurácii a v bare.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 22:00.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Poprad
Vysoké Tatry, Dolný Smokovec 18
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Hlavné námestie 2
Kežmarok
Kontaktná osoba: Ing. Ľudmila Čajková
Telefón: +421903747636
Aktualizované 5.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka