Prievidzské pekárne a cukrárne, a.s.
www.ppc.sk

Referent technického úseku

Náplň práce
Referent technického úseku, asistent vedúceho prevádzky.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti.
Motivačné finančné ohodnotenie, bohatý sociálny program.
Šikovným ponúkame možnosť kariérneho rastu.
Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Bartošova Lehôtka, Bartošová Lehôtka 222
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Počítače: Microsoft Word - vysoká, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká, Internet - vysoká.
Ďalšie požiadavky: VŠ vzdelanie technického smeru – vhodné pre absolventa., Zameranie na automatizáciu, výrobné linky., Zodpovednosť., Logické myslenie, flexibilita, schopnosť pohotovo reagovať.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, technický talent, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Košovská cesta 12
Prievidza
Kontaktná osoba: Ing. Danica Pietriková
Telefón: +421905422146
Aktualizované 5.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Referent