HDF, s.r.o.
HDF s.r.o. je výrobcom plastových dielov pre rôzne odvetvia priemyslu.

Manipulant

Náplň práce
• Zabezpečiť prísun materiálu pre jednotlivé interné objednávky k pracoviskám
• Zabezpečiť dosypávanie základného materiálu do násypiek a sušiacich pecí a tiež farieb do zmiešavačov
• Zabezpečiť obalový a režijný materiál potrebný pre danú výrobu
• Zabezpečiť odvoz hotových výrobkov od lisov do skladu
• Zabezpečiť odvoz zostatkového, baliaceho a režijného materiálu do skladu
• Zabezpečiť vyčistenie sušiacich pecí
• Zabezpečiť triedenie odpadu
• Dozerať na prevádzku malých drviacich mlynov
• Zabezpečiť poriadok a čistotu na výrobnej hale, strojov a zariadení
• Plnenie pokynov vedenia organizácie a priameho nadriadeného
Nepretržitý pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Tvrdošín
Nižná, Závodná 459
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, samostatnosť, technická gramotnosť.
Ďalšie požiadavky: Práca vhodnejšia najmä pre mužov do 40 rokov.
Kontakt
HDF, s.r.o.
Palárikova 2659
Čadca
Kontaktná osoba: Mgr. Peter Bubliak
Telefón: +421918323620
Aktualizované 5.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník