POLO TRADE s.r.o.
Veľkoobchod s textilom a rozličným tovarom.

Elektrikár

Náplň práce
- Údržba a servis v objektoch a zariadeniach spoločnosti,
- oprava závad na svetelných a zásuvkových rozvodoch,
- realizácia drobných svetelných, zásuvkových, motorických rozvodov a inštalácie v rámci spoločnosti,
- pomocné práce,
- údržba a oprava priemyselných elektrických zariadení.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Flexibilita v rámci plánovania si pracovnej doby,
- stravné lístky,
- zamestnanecká zľava na tovar,
- práca v dynamickej a dlho existujúcej spoločnosti,
- krízovo stabilná spoločnosť,
- parkovacie miesto,
- pracovisko je blízko diaľnice D1.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajnorská 15
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, praktické myslenie, technický talent.
Stará Vajnorská 15
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Michaela Faráriková
Telefón: +421900000000
Aktualizované 5.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár