RMK SLOVAKIA , s.r.o.
Spoločnosť RMK SLOVAKIA pôsobí na trhu automobilového servisu v meste Pezinok . Zaoberá sa údržbou aut , klampiarske , mechanické a lakovacie práce, riešenie poistných udalosti. Spoločnosť je zmluvným partnerom s poisťovňou: Generali , Allianz , Kooperativa , Komunálna , ČSOB , INIQA , Union. Firma disponuje plne vybavenou klampiarskou a mechanickou dielňou v novovybudovaných priestoroch

Autoklampiar

Náplň práce
vykonávanie klampiarskych/ karosárskych prác a stým súvisiace ostatné činnosti
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
príjemné a moderné pracovné prostredie
adekvátne a finančne zaujímavé ohodnotenie
Miesto práce
Senec
Termín nástupu
aj ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
zodpovednosť , spoľahlivosť , schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme
Viničnianska cesta 23
90201 Pezinok
SR
Kontaktná osoba: Hažlinská Martina
Telefón: 0911278243
Aktualizované 5.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Autoklampiar