ŽOS Vrútky a.s.
ŽOS Vrútky a.s. je tradičnou slovenskou, modernou, technicky vyspelou spoločnosťou s bohatou strojárskou a elektrotechnickou tradíciou úspešne aplikovanou do výrobkov, akými sú vlastné železničné koľajové vozidlá i vlastné komponenty týchto vozidiel.

Technik

Náplň práce
Vykonávanie nedeštruktívneho skúšania súčiastok a dielov železničných koľajových vozidiel, strojárskej výroby pre nasledovné metódy:
VT-vizuálna, UT-ultrazvuková, MT-magnetická prášková, PT-kapilárna, RT-skúšanie prežarovaním.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Výška platu je závislá od odborných skúseností a znalostí.
Iné výhody
Ponúkame:
stabilné a dlhodobé pracovné miesto,
prístup k moderným technológiám,
motivujúce finančné ohodnotenie,
možnosť odborného rastu (kurzy, školenia),
sociálny program, závodnú zdravotnú starostlivosť, stravovanie v závodnej kuchyni.
Miesto práce
Martin
Vrútky
Termín nástupu
1. Q 2018
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu zašlite žiadosti o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe.
Doklady o vzdelaní ani fotografiu nezasielajte.
Po prehodnotení žiadostí o uvedené zamestnanie bude termín výberového konania pre vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné podmienky včas oznámený
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vzdelanie v strojárskom resp. elektrotechnickom odbore.
Dielenská Kružná 2
03861 Vrútky
Slovensko
Kontaktná osoba: Eleonóra Žufková
Telefón: 043/4205184, 185
Aktualizované 5.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technik