ŽOS Vrútky a.s.
ŽOS Vrútky a.s. je tradičnou slovenskou, modernou, technicky vyspelou spoločnosťou s bohatou strojárskou a elektrotechnickou tradíciou úspešne aplikovanou do výrobkov, akými sú vlastné železničné koľajové vozidlá i vlastné komponenty týchto vozidiel.

Elektromechanik

Náplň práce
Montáž, oprava, výroba, údržba a skúšanie rôznych typov elektrických zariadení, motorov, generátorov, spínacích a riadiacich zariadení, elektromotorov a točivých strojov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Výška platu je závislá od odborných skúseností a znalostí.
Iné výhody
Ponúkame:
stabilné a dlhodobé pracovné miesta,
motivujúce finančné ohodnotenie,
sociálny program, závodnú zdravotnú starostlivosť, stravovanie v závodnej jedálni,
perspektívnu prácu v renomovanej a prosperujúcej spoločnosti.
Miesto práce
Martin
Vrútky
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu zasielajte žiadosti o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe. Doklad o vzdelaní ani fotografiu neposielajte.
Vstupné pohovory sa uskutočňujú po telefonickom dohovore.
Originál doklady o vzdelaní je potrebné predložiť osobne na vstupnom pohovore.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ukončené stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik. Odborná a manuálna zručnosť, pracovitosť. Znalosť čítania technickej dokumentácie.
Dielenská Kružná 2
03861 Vrútky
Slovensko
Kontaktná osoba: Eleonóra Žufková
Telefón: 043/4205184, 185
Aktualizované 5.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektromechanik