Arriva Service s.r.o.

Automechanik

Náplň práce
diagnostika porúch meracími prístrojmi, stanovovanie spôsobu opravy mech. častí vozidiel, energet. agregátov, prevodového ústrojenstva, zákl. el. opravy
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 07:30 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
vlastná doprava zamestnávateľa
Miesto práce
okres Michalovce
Michalovce, Lastomírska 1
Termín nástupu
1. 1. 2018
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: VPM vytvorené s podporou NP- Šanca pre mladých, vhodné pre UoZ do 29 rokov, evid. min. 12 mesiacov, Kontakt dohodnúť telefonicky. Výberové konanie 18.12.2017 o 9:00 hod., a301, ÚPSVaR Michalovce.
Bratislavská cesta 1804
94501 Komárno
Kontaktná osoba: Ing. Ladislav Szunyog, manažer servisu
Telefón: +421915930529
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Automechanik