Vladimír Hajdúch - VH
účtovná firma

Účtovníčka

Náplň práce
- vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva
- nižší účtovník rieši ucelené časti účtovného systému organizácie, spolupracuje na príprave a aktualizácii interných účtových predpisov, finančných plánov, na spracovaní finančných výhľadov, účtovnej závierky a účtovných výkazov
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- práca vo firme s viac ako 15 ročnou praxou, dobrý kolektív, možnosť rastu
Miesto práce
okres Dolný Kubín
Dolný Kubín, Aleja Slobody 2245/7
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Okružná 2059/23
Dolný Kubín
Kontaktná osoba: Vladimír Hajdúch
Telefón: +421905240233
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník