Proact People Slovensko, s.r.o.
Spoločnosť Proact People Slovensko vznikla s výlučne slovenským kapitálom a je jednou z najväčších slovenských personálnych agentúr pôsobiacich na Slovensku.

Operátor výroby

Náplň práce
- Montáž svetlometov podľa stanovených pracovných postupov,
- sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov,
- základná obsluha strojov a strojných zariadení.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- Práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke,
- práca vhodná pre mužov aj ženy,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- pracovný odev,
- stravné lístky v hodnote 4,00€,
- 13. a 14. plat,
- široký sociálny program,
- BEZPLATNÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA zo smerov (NM, TN, PN, MY a ďalšie), príp. príspevok na dopravu, rôzne firemné podujatia, športové a relaxačné aktivity,
- možnosť ďalšieho profesijného rastu (napr. predák tímu príp. iné pracovné pozície),
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie,
- možnosť kvalitného zaškolenia,
- možnosť prestupu do kmeňa.
Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Kočovce, Kočovce 228
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Dnes volaj a zajtra pracuj ako Operátor výroby!, - Prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - výhodou, - schopnosť a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke (3 alebo 4 zmeny), - precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov, - zodpovednosť, flexibilita.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Kpt. Nálepku 1597 1597
Galanta
Kontaktná osoba: Žaneta Luptáková
Telefón: +421918320376
Fax: +421317801971
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor