Ing. Miloš Macega M+M
Spoločnosť M+M je stabilnou spoločnosťou založenou v roku 1990. Prevádzkujeme neustále sa rozširujúcu sieť predajní M+M Tabak na území celého Slovenska s kompletným sortimentom pre fajčiarov vrátane širokého sortimentu cigár, fajok, vodných fajok, zapaľovačov, tabakových produktov, doplnkového sortimentu, tlače a služieb Tipos. Úspech maloobchodnej divízie M+M Tabak spočíva v širokej ponuke doplnkového sortimentu. Našou snahou je uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Zároveň sa zaoberáme veľkoobchodnou distribúciou potravinárskeho tovaru a tabakového sortimentu.

Skladník / Skladníčka

Náplň práce
- Manipulácia s tovarom,
- sledovanie záručných dôb,
- starostlivosť o zverený úsek skladových zásob,
- príprava objednávok na základe dodacích listov,
- práca so scannerom.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 750 € za mesiac
Ponúkame stabilnú prácu. 80 % našich zamestnancov pracuje v našej spoločnosti viac ako 4 roky, čo svedčí o tom, že spokojnosť našich kolegov je našou prioritou. Samozrejmosťou je pracovný odev, stravné lístky.
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Novozámocká 67/2
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: Práca skladníka je práca s hmotnou zodpovednosťou. Preto očakávame dôslednosť pri príprave tovaru. Skúsenosti s prácou v sklade sú vítané, nie však podmienkou.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Novozámocká 67/2
Nitra
Kontaktná osoba: Ing. Klára Macegová
Telefón: +421905449339
Fax: 0377418350
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník