PERSONEL EFEKT, s.r.o.
Personálna a rozvojová agentúra, pôsobiaca na regionálnom trhu od r. 1992

Servisný technik

Náplň práce
*údržba elektro častí zariadení
*príjem a spracovanie zákaziek
*servis produktov spoločnosti
*servisné výjazdy k zákazníkom
*práca vo výškach (6m)
*elektrifikácia a montáž zariadení
*záručný a pozáručný servis
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
*zaujímavé platové ohodnotenie
*práca v mladom kolektíve
*možnosť kariérneho rastu
*variabilná zložka platu
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Slovenská 69
Termín nástupu
31. 1. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, technická gramotnosť.
Ďalšie požiadavky: *skúsenosť s údržbou/servisom kompresorov a pneumatického náradia - výhodou, *vodičský preukaz - skup. B, *znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, mechaniky - výhodou, *znalosti z oblasti silnoprúdu - výhodou, *chuť pracovať.
Osobnostné predpoklady: technický talent, komunikatívnosť.
Slovenská 69
Prešov
Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Paľuvová
Telefón: +421948099192
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Servisný technik