eliastech s.r.o.
Automobilový priemysel - výroba plastov.

Údržbár

Náplň práce
údržbárske práce, kontrola a údržba elektrických a ostatných zariadení, opravy spojené so správou budovy a výrobného areálu
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Čadca
Krásno nad Kysucou, SNP 2113
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, technická gramotnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Ďalšie požiadavky: osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 22, § 23, osvedčenie o skúške zvárača.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, trpezlivosť, spoľahlivosť.
SNP 2113
Krásno nad Kysucou
Kontaktná osoba: Bc. Anna Masaryková
Telefón: +421905789303
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár