FORTISCHEM a. s.
FORTISCHEM a. s. patrí medzi najväčšie chemické podniky na Slovensku. Výrobné prevádzky zabezpečujú produkciu elektrolýznych výrobkov, základných i špeciálnych malotonážnych chemikálií, vinylchloridu, polyvinylchloridu a produktov jeho spracovania, karbidu vápnika a technických plynov. Prevažná časť produkcie smeruje na trhy krajín Európskej únie. Spoločnosť sa riadi zásadami SMK a EMS a je vlastníkom certifikátov EN ISO 14001:2004, OH SAS 18001:2007, EN ISO 9001:2008.

Výrobný robotník

Náplň práce
- riadenie, kontrola a obsluha chodu chemických a chemicko - technologických procesov
Štvorzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- perspektívu odborného a kariérneho rastu v holdingovej spoločnosti
- motivačné odmeňovanie
- príležitosť podieľať sa na zmene a raste spoločnosti
Miesto práce
okres Prievidza
Nováky, M. R. Štefánika 1
Termín nástupu
11. 12. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, iniciatívnosť.
M. R. Štefánika 1
Nováky
Kontaktná osoba: Emília Dolníková
Telefón: +4215683266
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník