Pal-Mar s.r.o.
Reštauračné a ubytovacie služby

Čašník

Náplň práce
Reštaurácia GUĽA Batizovce ponúka prácu na pozíciu Čašník s praxou - práca s hotovosťou. Plat 14 dní / cca 500€. Pracovné zmeny je možné dohodnúť. Prax a slušné vystupovanie nevyhnutnosťou. Volať 0905 226 534
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Reštaurácia GUĽA Batizovce ponúka prácu na pozíciu Čašník s praxou - práca s hotovosťou. Plat 14 dní/ cca
500€ . Pracovné smeny je možné dohodnúť. Prax a slušne vystupovanie nevyhnutnosťou. Volať 0905 226 534
Miesto práce
okres Poprad
Batizovce, Osloboditeľov 231
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Štúrova 291/57
Svit
Kontaktná osoba: Mária Palušová
Telefón: +421905226534
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka