KUPEX spol. s r.o.
stabilná firma zaoberajúca sa spracovaním hydinového mäsa

Zmenový majster výroby

Náplň práce
- spolupodieľa sa na zostavovaní plánu výroby,
- riadi, organizuje a zabezpečuje plynulý chod výroby,
- zodpovedá za efektívne využitie pracovného času,
- vedie pracovný kolektív k dosahovaniu dobrých výsledkov a dodržiavaniu pracovnej disciplíny,
- operatívne rieši vzniknuté problémy.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Trnava
Voderady, Jozefov Dvor 390
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Ďalšie požiadavky: - potravinárske vzdelanie VÝHODOU.
Jozefov Dvor 390
Voderady
Kontaktná osoba: Ing. Peter Kučerka
Telefón: +421905496499
Fax: +421335537295
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Majster výroby