EJ group spol. s r.o.
Spoločnosť sa zaoberá viacerými oblasťami: obchod, autodoprava, logistika a špedícia, čiastočne stavebná činnosť a iné produkty a služby. www.ejgroup.sk

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

Náplň práce
Vodič kamiónu v medzinárodnej preprave v celej Európskej Únii, predovšetkým trasy SVK-IT-SVK, SVK-DE-SVK, SVK-PL-SVK.
Depo je na adrese Trenčianske Bohuslavice, Leo Industrial Park 232, 913 06.
Súprava ťahač (Volvo, DAF) s plachtovým návesom alebo frigom.
Pružný pracovný čas.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Trenčianske Bohuslavice, Leo Industrial Park 232
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: Kvalifikačná karta vodiča , Tachografová karta, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Krajné 150
Krajné
Kontaktná osoba: Erik Janeka
Telefón: +421915559995
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič