EXPRESS PEOPLE s. r. o.
EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnostou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Cesku, Polsku, Rumunsku a Srbsku. Spolocnost od svojho založenia obsadila doma aj v zahranicí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky. Spolocnost je držitel povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Vodič vysokozdvižného vozíka

Náplň práce
- preprava materiálu pomocou VZV aj ručne v sklade
- práca v sklade, príprava materiálu, naskladňovanie a vyskladňovanie - materiálov a konštrukcií na sedačky
- naváženie a príprava materiálu pre výrobu podľa výrobného plánu
- manuálne balenie sedačiek a príprava k nakladaniu
- nakladanie hotových autosedačiek do kamiónov pre ďalšiu distribúciu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1050
Miesto práce
Trnavský kraj
Voderady
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- na pozíciu nie je potrebný platný preukaz VZV, prax je však potrebná
Štúrova 27
04001 Košice
Kontaktná osoba: expresspeople01
Telefón: 0220839500
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka