EXPRESS PEOPLE s. r. o.
EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnostou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Cesku, Polsku, Rumunsku a Srbsku. Spolocnost od svojho založenia obsadila doma aj v zahranicí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky. Spolocnost je držitel povolenia na sprostredkovanie práce. (33336/2004 - OSS)

Nitra: zarábaj ako operátor výroby

Náplň práce
- montáž LCD televízorov pre lukratívne značky
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000
Iné výhody
• príspevok na dopravu
• možnosť výberu záloh už po 1. odpracovanom týždni
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Hľadáme:
• ľudí s chuťou pracovať a získať skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti
• absolventov s túžbou získať prax a naštartovať pracovnú kariéru
• zdarma vás zaškolíme
Štúrova 27
04001 Košice
Kontaktná osoba: expresspeople01
Telefón: 0220839500
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel