AD AUTO, s.r.o.
spoločnosť zaoberajúca sa opravou a údržbou nákladných a osobných motorových vozidiel na slovenskom aj zahraničnom trhu.

Automechanik, autoelektrikár

Náplň práce
- oprava, údržba a servis osobných aj nákladných motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi
- servisné prehliadky
- diagnostika chýb a ich odstránenie
- elektrikárske a mechanické opravy, bežné údržby (motor, prevodovka, výmeny olejov a iné)
- kontrola technického stavu vozidla
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- stabilná a rozvíjajúca sa spoločnosť
- motivujúce finančné ohodnotenie
- mladý dynamický kolektív
- príjemné pracovné prostredie
Miesto práce
okres Piešťany
Trebatice, Trebatice 124
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého, absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Ďalšie požiadavky: - skúsenosti s opravami vítané, - samostatnosť, - lojálnosť, - manuálna zručnosť, - technické myslenie, - dôslednosť, - zodpovednosť, - vodičský preukaz skupiny C výhodou.
Trebatice 124
Trebatice
Kontaktná osoba: Lukas Mitro
Telefón: +421948239200
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Automechanik