Salini Impregilo S.p.A., organizačná zložka
Salini Impregilo je priemyselná skupina špecializujúca sa na výstavbu veľkých, komplexných projektov dynamickej talianskej spoločnosti, ktorá je schopná súperiť s poprednými svetovými hráčmi. Prevádzku má vo viac ako 50 krajinách s viac ako 31.000 zamestnancami a obratom približne 4 miliardy € je Salini Impregilo globálnym hráčom v oblasti stavebníctva a popredný svetový dodávateľ infraštruktúry v segmente vody. Svoje aktivity zakladá na silnej vášni pre stavbu, ktorá sa odráža v jeho bohatstve medzinárodných projektov. Priehrady a vodné elektrárne, hydraulické práce, železnice a systémy metra, letiska a diaľnice, občianske a priemyselné stavby sú odvetvia, v ktorých skupina pôsobí už viac ako 100 rokov. Celá skupina sa zaviazala k prevádzke v súlade s ekologickými, etickými a profesionálnymi zásadami, ktoré sú v súlade s najprísnejšími medzinárodnými kritériami pre riadenie podnikov a pre občianstvo.

Mechanik, opravár stavebných strojov

Náplň práce
- oprava a údržba stavebných strojov
- zváračské práce - elektródou (ZE-1), CO2 (ZM-1), paličský preukaz (DG -2)
Turnusová práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- zaujímavá práca pre konzorcium zahraničnej a slovenskej spoločnosti využívajúcej moderné technológie
- motivačné finančné ohodnotenie
- ubytovanie zdarma
Miesto práce
okres Žilina
Višňové, Višňové Tunel
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Certifikáty: Zváračský preukaz podľa vybranej STN.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Je nevyhnutné mať platné zváračské oprávnenia: ZE-1, ZM-1, paličský preukaz DG-2, Prax v oblasti opráv stavebných strojov.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Námestie 1. mája 18
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Ing. Marcela Krupová
Telefón: +421905828403
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Mechanik