DAZUN, s. r. o.
Hotel LOFT sa nachádza v tesnej blízkosti historického centra mesta, medzi Prezidentským palácom a železničnou stanicou, len niekoľko minút chôdze od pešej zóny a brehov Dunaja.Hotel pozostáva zo 121 izieb a apartmánov. Súčasťou hotela je aj konferenčné centrum, Coffee and Wine Bar s letnou terasou a reštaurácia Fabrika the beer pub - www.fabrikapub.sk

Kuchár

Náplň práce
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál, dodržiavanie noriem a výrobných postupov
- príprava pokrmov studenej a teplej kuchyne
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov
- sledovanie nových trendov v gastronómii a ich aplikácia v praxi
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 10:00 do 23:55.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Štefánikova 4
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Štefánikova 4
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Ing. Jana Olejníková
Telefón: +421901902681
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár