SANTA-TRANS.SK, s.r.o.
Spoločnosť SANTA-TRANS.SK, s.r.o bola založená 08.11.2006. V prvej polovici r. 2007 sme zakúpili 23 vozidiel, z toho 13 vozidiel značky VOLVO a 10 vozidiel značky MERCEDES. Disponujeme 10-timi tandemovými súpravami s objemom 36 paletových miest a 13-timi návesovými súpravami s objemom 33 paletových miest. Ďalej disponujeme 10 vozidlami od 1,5 do 18 T, ktoré vykonávajú “priamu distribúciu” výrobkov spoločnosti Kofola, a.s. priamo ku zákazníkovi. /bary, reštaurácie, predajne, pitný režim pre firmy a pod./

Skladník

Náplň práce
Chceš mať stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom v rozvíjajúcej sa spoločnosti? Pridaj sa do nášho tímu v sklade! Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o.

Čo budeš robiť?
• Jazdiť na vysokozdvižnom vozíku,
• prijímať, mixovať a vydávať tovar,
• pracovať v trojzmennej prevádzke - ranná, poobedná, nočná zmena (6.00, 14.00, 22.00) alebo v nepretržitej prevádzke (6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00)
PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o.

Pracovné miesto obsadzujeme v rámci čerpania dotácií na projekt KaHR – 111SP-1201, preto je potrebné spĺňať špecifické podmienky:
• Uchádzač vo veku do 29 rokov,
• evidencia na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 4 - 6 mesiacov.

Hromadné výberové konanie sa bude konať:
19.12.2017 o 09:00 v zasadačke MsÚ v Rajci.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Čo Ti ponúkame?
- Pracovnú zmluvu priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o.,
- výplatu podľa odpracovaných hodín vždy vo výplatnom termíne,
- náborový príspevok 200€,
- zabezpečenie stravovania nad rámec Zákonníka práce,
- čisté pracovisko s moderným vybavením,
- pracovné oblečenie, obuv a ochranné pracovné prostriedky,
- čerpanie benefitov zo sociálneho fondu (príspevok na dopravu do zamestnania, Rodinný deň, vianočný balíček, pitný režim, podniková predajňa, príspevok na rekreáciu a iné...),
- zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia súviciace s výkonom práce,
- skvelý kolektív nadpriemerne sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Miesto práce
okres Žilina
Rajecká Lesná, Rajecká Lesná 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Internet - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Čo potrebujeme od Teba? , - výhodou je elektrotechnické, strojárske alebo potravinárske vzdelanie - nie je však podmienkou, - prax nie je potrebná, vyškolíme a zaučíme Ťa, - zdravotnú spôsobilosť pre prácu v noci, - preukaz VZV (veľká výhoda) - zabezpečíme a preplatíme celý kurz vedenia VZV, - základnú znalosť práce s PC, - spoľahlivosť, zodpovednosť, - chuť pracovať, - výhodou je bydlisko v Rajeckej doline, nakoľko výkon práce je v Rajeckej Lesnej.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Fučíkova 335/2
Rajec
Kontaktná osoba: Ing. Slavomíra Balážová
Telefón: +4219011584951
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník