Kofola a.s.
Spoločnosť Kofola je jedným z najvýznamnejších výrobcov nealkoholických nápojov v strednej a východnej Európe, ktoré vyrába vo svojich závodoch v Slovenskej republike, Českej republike a Poľsku.Do produktového portfólia spoločnosti patrí tradičný kolový nápoj s originálnou receptúrou Kofola, rad ovocných nápojov, sirupov a koncentrátov Jupí, detský nápoj Jupík, prírodná pramenitá voda Rajec, tradičný slovenský hroznový nápoj Vinea, ďalší hroznový nápoj Top Topic, pravá americká RC Cola, ďalej značky Chito Tonic, Snipp a Orangina.Od februára 2013 do produktového portfólia pribudli francúzske minerálne vody EVIAN a BADOIT - Kofola je jediným oficiálnym distribútorom uvedených prémiových vôd na slovenskom a českom trhu.

Skladník

Náplň práce
Potrebuješ zamestnanie s pravidelným príjmom v stabilnej spoločnosti? Pridaj sa do nášho tímu v sklade. Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer!

Čo budeš robiť? Nič zložité:
- Jazdiť na vysokozdvižnom vozíku,
- prijímať, mixovať a vydávať tovar
- pracovať v trojzmennej prevádzke - ranná, poobedná, nočná zmena (6.00, 14.00, 22.00) alebo v nepretržitej prevádzke (6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00)
PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU priamo pod spoločnosťou!
VÝKON PRÁCE JE LEN V RAJECKEJ LESNEJ!
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 630 € za mesiac
Iné výhody
Čo Ti ponúkame?
- Pracovnú zmluvu priamo pod spoločnosťou,
- výplatu podľa odpracovaných hodín vždy vo výplatnom termíne,
- príplatky za prácu cez sviatky a prácu v noci,
- zabezpečenie stravovania nad rámec Zákonníka práce,
- náborový príspevok 200€,
- príspevok na dopravu do zamestnania,
- ročný bonus,
- čisté pracovisko s moderným vybavením,
- pracovné oblečenie, obuv a ochranné pracovné prostriedky,
- čerpanie benefitov zo sociálneho fondu - Rodinný deň, vianočný balíček, pitný režim, podniková predajňa, príspevok na rekreáciu a iné,
- zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia súvisiace s výkonom práce,
- skvelý kolektív stabilnej spoločnosti so silným menom na trhu.
Miesto práce
okres Žilina
Rajecká Lesná, Rajecká Lesná 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Čo potrebujeme od Teba?, - Výhodou je elektrotechnické, strojárske alebo potravinárske vzdelanie - nie je však podmienkou, - prax nie je potrebná, vyškolíme a zaučíme Ťa, - zdravotnú spôsobilosť pre prácu v noci, - preukaz VZV (veľká výhoda) - vybavenie zabezpečíme aj uhradíme, - základnú znalosť práce s PC, - zodpovednosť, - chuť pracovať.
Osobnostné predpoklady: technický talent, spoľahlivosť.
Kontakt
Kofola a.s.
Rajecká Lesná 1
Rajecká Lesná
Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Mihalcová, DiS.art
Telefón: +421911082989
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník