Ing. Jozef Mikuš - Fa JM VINARSTVO
Maloobchod s nápojmi v špecializovaných predajniach.

Údržbár

Náplň práce
Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu.
Vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení.
Asistenčná činnosť pri inštalácií nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
Vykonávanie drobných stavených úprav.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Pezinok
Doľany, Doľany 445
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: technický talent.
Doľany 445
Doľany
Kontaktná osoba: Ing. Jozef Mikuš
Telefón: +421903726045
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár