Michal Vaško - VYDAVATEĽSTVO
Firma Michal Vaško – Vydavateľstvo, pôsobí na slovenskom trhu už od r. 1993, ale začiatky vydavateľskej činnosti siahajú až do obdobia samizdatovej tvorby, keď skupinky nadšencov tajne vydávali diela s náboženskou a protikomunistickou tematikou.V súčasnosti sa orientujeme hlavne na nekomerčné a vážnejšie tituly z oblasti náboženstva, filozofie, spoločenských vied, umenia a na dokumenty. Ročne vydávame 40 – 50 vlastných titulov a približne 400 knižných titulov robíme pre iných. Vydávame tiež vlastné časopisy s náboženskou a spoločenskou tematikou.

Ofsetový tlačiar

Náplň práce
tlač na ofsetových hárkových strojoch, práca s papierom a základná údržba tlačového stroja
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
flexibilný pracovný čas, kariérny rast
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Košická 44
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Outlook - elementárna.
Osobnostné predpoklady: technický talent.
Košická 44
Prešov
Kontaktná osoba: Marianna Klempayová
Telefón: +4217711407
Aktualizované 4.12.2017