Auto Gábriel, s.r.o. Košice
Predaj a servis vozidiel Volkswagen, Audi a Škoda. Predaj a servis jazdených vozidiel Weltauto. Autopožičovňa AVIS. www.gabriel.sk

Upratovačka

Náplň práce
Upratovanie a čistenie priestorov autosalónov, kancelárií a sociálnych zariadení.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 500 € za mesiac
Miesto práce
okres Košice
Košice-Barca, Osloboditeľov 70
Termín nástupu
1. 1. 2018
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: Evidencia na úrade práce min. 1 rok.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Osloboditeľov 70
Košice-Barca
Kontaktná osoba: Mgr. Monika Hajduková
Telefón: +421918341369
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka