Mário Bielik
- vedenie vozidla taxislužby v Trnave,okolí+zahraničie- prevažne 12-hodinové zmeny, ale po dohode sa to dá prispôsobiť potrebám konkrétneho vodiča.

Vodič taxislužby

Náplň práce
Ponúkame prácu v zabehnutej taxislužbe v Trnave. Preprava zákazníkov na Slovensku aj do zahraničia.
Pružný pracovný čas.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1100 do 1500 € za mesiac
Hľadáme slušných, komunikatívnych a zodpovedných vodičov do zabehnutej taxislužby v Trnave. Minimálny vek 21 rokov a vodičský preukaz 3 roky. Pružný pracovný čas, prijemný kolektív. info na 0904078382.
Miesto práce
okres Trnava
Trnava, Tamaškovičova 2731/6
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca.
Ďalšie požiadavky: Slušné vystupovanie.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Tamaškovičova 2731/6
Trnava
Kontaktná osoba: Mario Bielik
Telefón: +421904078382
Aktualizované 4.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič