Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Stavbyvedúci, Projektový manažér pre TZB do BA

Náplň práce
- Realizovať zákazky za účelom dosiahnutia spokojnosti zákazníka pri maximalizovaní ziskovosti spoločnosti /VZT, klimatizácie a pod./
- Zabezpečiť dodávky materiálu s najlepšími dodacími podmienkami podľa harmonogramu prác
- Zabezpečenie subdodávateľov a montážnych partií  pre realizáciu pridelenej zákazky
- Priebežne evidovať a odsúhlasovať naviac práce s objednávateľom
- Dohliadať na podmienky realizácie diela dohodnuté v ZoD
- Vyvíjať maximálnu aktivitu pre získanie nových kontraktov počas realizácie zákazky.
- Najneskôr pri odovzdávaní realizácie zmluvnému partnerovi absolvovať rozhovor o jeho ďalších realizáciách.
- Pripraviť súpis vykonaných prác v čo najkratšom čase po ukončení realizácie a zabezpečiť jeho podpis od objednávateľa
- Účasť na kontrolných dňoch stavby a riešenie problémov počas výstavby s objednávateľom
- Koordinácia prác na stavbe
- Odovzdanie stavby investorovi
- Vedenie stavebného denníka
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500 fix + prémie zo zrealizovanej zákazky
Iné výhody
Služobné auto aj na súkromné účely
Notebook, mobil
Stabilita v rozvíjajúcej sa spoločnosti
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Stredoškolské, príp. vysokoškolské vzdelanie stavebné, elektrotechnické - oblasť TZB veľkou výhodou
Skúsenosti v stavebníctve nutné
Prax na riadiacej pozícii potrebná
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 9.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Stavbyvedúci