Agentúra Prostaff
Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, Egypte, na Malte, Cypre a v iných destináciách.

Čašník, servírka, Barman, Kuchár

Náplň práce
Čašník/čka v zahraničí – pracuje v hotelovej reštaurácii alebo bare. Náplňou práce sú štandardné povinnosti čašníkov – obsluha hostí v hotelovej reštaurácii, bare a iných hotelových prevádzkach. Vzdelanie v danom obore alebo praktické skúsenosti s prácou v zahraničí sú vítané.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
980 - 1300 €
Iné výhody
- strava počas práce v zahraničí zdarma
- zdravotné a sociálne poistenie v zahraničí
- nadčasy platené extra
Miesto práce
Zahraničie
Európa ostatné
Zahraničie ostatné
Malta
Termín nástupu
priebežne
Informácie pre uchádzača
Skype pohovory na pozície čašník a kuchár na Malte budú organizované v spolupráci s cateringovou spoločnosťou z Malty
Obsadzované pozície: čašníci/-čky, barmani/-nky, kuchári (commis chef, chef de rang)

Miesto práce: Malta, cateringová spoločnosť

Mesačný príjem:
čašníci – 977,60 brutto mesačne + strava počas práce zdarma
kuchári – 969,58 brutto mesačne + strava počas práce zdarma
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Jazykové požiadavky: konverzačná znalosť anglického jazyka
Nástupy do zamestnania: apríl, máj alebo jún 2018, na 3 - 12 mesiacov
Telefón: 0905524996
Aktualizované 7.12.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Barman

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár