B&B Business Group SK, s.r.o.
Sme spolocnost s dlhorocnou tradíciou na slovenskom i medzinárodnom trhu. Poskytujeme komplexné riešenia v oblasti kovoobrábania, elektropriemyslu a automotive. Ako kovoobrábacia spolocnost sa zameriavame na obsluhu a programovanie klasických i CNC strojov, zváranie, zámocnícke a lakýrnicke práce.

Operátor

Náplň práce
obsluha poloautomatických zariadení na výrobu filtrov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
0
Iné výhody
dochádzkový bonus 30 €
výkonnostný bonus 30 €
Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Potvorice
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu nám napíšte email na info@ponukampracu.sk alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948118218.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
ochota pracovať na 3 až 4 zmeny
Obchodný dom Máj - Centrum I
01841 Dubnica nad Váhom
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr. Martina Kazárová
Telefón: 0918959891
Aktualizované 17.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor